Laureaci

Laureaci oraz wyróżnieni uczestnicy

„Sabałowych Bajań” w latach 1967-1990

1. Bafia Anna z Brzegów
2. Bafia Edward z Bukowiny Tatrzańskiej
3. Bandyk Renata z Lipnicy Wielkiej
4. Bielak Jan z Gabonia
5. Bizub Seweryn z Łapsz Wyżnych
6. Bobak Maria z Białego Dunajca
7. Borowicz Zofia ze Skrzypnego
8. Borowik Zofia ze Skrzypnego
9. Broda Józef z Istebnej
10. Bryja Mieczysław z Gronia
11. Brzyzek Emil z Krempach
12. Budz Halina z Poronina
13. Budz Jan z Leśnicy-Gronia
14. Budz Krzysztof z Bukowiny Tatrzańskiej
15. Bugajewski Jan z Krakowa
16. Bugara Stefania z Czerwiennego
17. Buńda Helena z Białego Dunajca
18. Cachro Franciszek z Białego Dunajca
19. Cachro Janina z Białego Dunajca
20. Cebula Magdalena z Gdowa
21. Chmiel Barbara z Rabki
22. Chmielewska Aniala z Proszowic
23. Chotarski Antoni z Kościeliska
24. Chowaniec Franciszek z Bukowiny Tatrzańskiej
25. Chowaniec Halina z Bukowiny Tatrzańskiej
26. Chowaniec Stanisław (Suchowion) z Bukowiny Tatrzańskiej
27. Cięzadlik Stanisław z Mszany Dolnej
28. Citak Józef z Babic
29. Czajkowska Władysława z Zagórza
30. Czech Artur z Jurkowa
31. Czernik Franciszek z Brzegów
32. Czernik Jan (Gracka) z Bukowiny Tatrzańskiej
33. Czernik Wincenty z Poronina
34. Drożniak Ewa z Maszkowa
35. Dunajczan Anna z Bukowiny Tatrzańskiej
36. Dziubas Ludwika z Poronina
37. Fąfrowicz Jan z Szaflar
38. Fiust Aniela z Poronina
39. Florek Jan z Brzegów
40. Frączysty Marian z Kościeliska
41. Fryc Maria z Niskowej
42. Gadek Jan ze Szczawnicy
43. Galica Danuta z Bukowiny Tatrzańskiej
44. Galica Józef z Poronina-Muru
45. Galica Zbigniew z Bukowiny Tatrzańskiej
46. Gandera Józef z Białego Dunajca
47. Garbaruch Danuta z Chochołowa
48. Garbaruch Iwona z Chochołowa
49. Gawron Tadeusz z Nowego Targu
50. Gądek Władysław (junior) z Białego Dunajca
51. Gądek Władysław z Białego Dunajca
52. Gądek Wojciech z Białego Dunajca
53. Gąsienica Anna z Kościeliska
54. Górkiewicz Stanisława z Bukowiny Tatrzańskiej
55. Graca Stanisław z Bustryku
56. Graca Stanisław z Poronina
57. Grucela Edward z Piwnicznej
58. Haniaczyk Andrzej z Jabłonki
59. Haniaczyk Janusz z Jabłonki
60. Hodorowicz Franciszek z Bukowiny Tatrzańskiej
61. Jagła Józef z Niepołomic
62. Jania Wanda z Tokarni
63. Janik Marian ze Słopnic
64. Jasiura Krzysztof z Lipnicy Wielkiej
65. Jaśkiewicz Halina z Targowiska
66. Jędrol Jan z Poronina
67. Joniak Jan Czesław ze Skrzypnego
68. Judka Maria z Porąbki
69. Kadłub Józef ze Starego Bystrego
70. Kalec Katarzyna z Bukowiny Tatrzańskiej
71. Kaleciak Stanisław z Zakopanego
72. Karkoszka Eleonora z Łapsz Niżnych
73. Karkoszka Eugeniusz z Lipnicy Wielkiej
74. Karkoszka Helena z Łapsz Niżnych
75. Karnafel Andrzej z Brzegów
76. Klemensowicz Małgorzata z Białego Dunajca
77. Klimek Stanisław z Zabrzeży
78. Kobylarczyk Jan z Gronia
79. Kocięba Janina z Kamionki Wielkiej
80. Kopeć Jan z Rudna Dolnego
81. Kowalczyk Maria z Łapsz Niżnych
82. Kozera Andrzej z Bukowiny Tatrzańskiej
83. Kracik Agnieszka ze Spytkowic
84. Kracik Elżbieta ze Spytkowic
85. Kracik Katarzyna ze Spytkowic
86. Król Edward z Limanowej
87. Krupa Genowefa z Woli Batorskiej
88. Krzeptowski Andrzej z Zakopanego
89. Krzysztof Józef z Mszany Dolnej
90. Krzysztof Józef z Mszany Górnej
91. Krzyżanowski Tomasz z Bukowiny Tatrzańskiej
92. Kubasik Beata z Bukowiny Tatrzańskiej
93. Kuna Anna z Białego Dunajca
94. Kuna Stanisław z Białego Dunajca
95. Kunicki Stanisław z Kamionki Wielkiej
96. Kunicki Stanisław z Mszalnicy
97. Kurek Stanisław z Koniny
98. Kuruc Jan z Bukowiny Tatrzańskiej
99. Kuruc Józef z Łapsz Niżnych
100. Kuruc Władysław z Bukowiny Tatrzańskiej
101. Kurzeja Franciszek z Zabrzeży
102. Kurzeja Stanisław z Kamienicy
103. Kuś Edyta z Suchej Beskidzkiej
104. Lasak Andrzej ze Skrzypnego
105. Leja Maciej z Czerwiennego
106. Leśniak Stanisława z Zagórza
107. Luberda Małgorzata z Rabki
108. Łacek Stanisław z Kościeliska
109. Łapczyński Marek z Nowego Targu
110. Łojas Ludwik z Łopusznej
111. Łowisz Jan ze Skrzypnego
112. Maciata Halina z Białego Dunajca
113. Madejowicz Barbara ze Skomielnej Białej
114. Majerek Janusz z Kamienicy
115. Majerz Wojciech z Pilska
116. Malec Józefa z Bukowiny Tatrzańskiej
117. Marek Stanisław z Zawoi
118. Markiewicz Maria z Porąbki
119. Maurer Kazimierz z Babic
120. Michalczak Stanisław z Tylmanowej
121. Michalik Mieczysław z Brzegów
122. Mika Ewa z województwa krakowskiego
123. Mleko Franciszek z Niepołomic
124. Młynarczyk Ludwik z Lipnicy Wielkiej
125. Motyka Maria z Milówki
126. Mrugała Wojciech ze Skrzypnego
127. Naglak Jan z Zębu
128. Najder Stanisław z województwa sieradzkiego
129. Nakielny Alojzy z Aleksandrowa
130. Nawalaniec Maria z Pisarzowej
131. Niewiedział Maria z Przyborowa
132. Nizińska Maria z Nowego Rybia
133. Nowak Alicja z Kamionki Wielkiej
134. Nowak Aniela z Kamionki Wielkiej
135. Nowobilska Barbara z Białki Tatrzańskiej
136. Nowobilski Józef z Białki Tatrzańskiej
137. Obrochta Andrzej z Kościeliska
138. Obrochta Antonina z Kościeliska
139. Obrochta Józef z Kościeliska
140. Obrochta Władysław z Zakopanego
141. Pach Adam z Zakopanego
142. Pacyga Jan z Łapsz Niżnych
143. Pająk Stanisław z Gronia
144. Pakos Janusz z Lipnicy Wielkiej
145. Pakoś Roman z Lipnicy Wielkiej
146. Paluch Bogumiła z Bukowiny Tatrzańskiej
147. Papierz Jan z Zakopanego
148. Para Krzysztof z Nowego Targu
149. Para Stanisław (Ganoba) z Bukowiny Tatrzańskiej
150. Pietras Stanisław z Bukowiny Tatrzańskiej
151. Pilny Janusz z Leśnicy-Gronia
152. Piotr Majerczyk z Poronina
153. Pitoń Józef z Zakopanego
154. Porębski Jan z Cichawy
155. Rafacz Władysław z Zakopanego
156. Ratułowska Czesława z Ratułowa
157. Ratułowska Stanisława z Ratułowa
158. Rogowska Maria z Niepołomic
159. Roszman Józef z Gnieżdżewa
160. Różałowski Jan z Czerwiennego
161. Różański Bolesław z Woli Zabieżowskiej
162. Różański Józef z Nowego Targu
163. Różycki Antoni z Zabieżowa
164. Różyński Antoni z Zabierzowa Bocheńskiego
165. Różyński Bolesław z Zabierzowa Bocheńskiego
166. Rusnarczyk Adam z Kasiny Wielkiej
167. Rychtarczyk Zofia z Leśnicy
168. Sichelski Edward z Białego Dunajca
169. Sikoń Helena ze Skrzypnego
170. Siwiec Anna z Suchej Beskidzkiej
171. Siwiec Renata z Suchej Beskidzkiej
172. Skrzydło Zofia z Maszkowa
173. Skupień Jan z Kośnych Hamrów
174. Skupień Maria z Kamionki Wielkiej
175. Skupień Tomasz z Zakopanego
176. Skupień-Florek Andrzej ze Stołowego
177. Słowakiewicz Mieczysław z Nowego Targu
178. Smaga Otylia z Targowiska
179. Sojka Franciszek z Krauszowa
180. Sójka Mieczysław z Ludźmierza
181. Stańczyk Sylwester z Gdowa
182. Staszel Józef z Nowego Targu
183. Staszel Paweł z Nowego Targu
184. Staszel Stanisław z Zakopanego
185. Stefaniak Władysław z Leśnicy
186. Stoch Jan ze Zębu
187. Styrczula Marian z Kościeliska
188. Styrczula Stanisław z Kościeliska
189. Suchoń Antoni z Pilska
190. Szczepaniak Zofia ze Szczawnicy
191. Szczerba Józef z Jabłonki
192. Szewczyk Jan z Laskowej Górnej
193. Szewczyk Jan z Limanowej
194. Szewczyk Leszek z Łopusznej
195. Szewczyk Renata z Łopusznej
196. Szostak Piotr z Leśnicy
197. Szostak Tadeusz z Kośnych Hamrów
198. Sztokfisz Franciszek z Bukowiny Tatrzańskiej
199. Szymczyk Andrzej z Bukowiny Tatrzańskiej
200. Śmiech Alojzy z Piekielnika
201. Topa Wojciech z Nowego Targu
202. Trebunia Henryk z Poronina
203. Trebunia Janina z Poronina
204. Trebunia Krzysztof z Białego Dunajca
205. Trebunia Stanisław z Poronina
206. Truty Jan z Trutego
207. Trzmiel Bolesław z Zakopanego
208. Tylka Andrzej z Zakopanego
209. Tylka Maria z Zakopanego
210. Tyrańska Stefania ze Skrzydlnej
211. Wilczek Eugeniusz z Bukowiny Tatrzańskiej
212. Wilczek Józef z Ciścca
213. Wnęk Ferdynand z Zabierzowa Bocheńskiego
214. Wojnar Krzysztof z Zakopanego
215. Wójcik Józefa z Jeleśni
216. Wróbel Stanisław ze Starego Bystrego
217. Wróbel-Kantyczka Stanisław ze Starego Bystrego
218. Zapała Alicja z Bukowiny Tatrzańskiej
219. Zapała Anna z Bukowiny Tatrzańskiej
220. Zarnik Karol z Niepołomic
221. Zarycka Krystyna z Leśnicy
222. Zarycka Maria z Leśnic
223. Zelek Władysław z Jaworzna
224. Ziober Genowefa z Harkabuza
225. Ziobrowska Maria z Kamionki Wielkiej
226. Zubek Katarzyna z Brzegów
227. Zubek Maciej z Brzegów
228. Żukowska Anna z Krakowa-Nowej Huty

Laureaci oraz wyróżnieni uczestnicy

„Sabałowych Bajań” w latach 1990-

W przygotowaniu