Harmonogram występów

NIEDZIELA
12 SIERPNIA 2018
BLOK od 10.00
Alfabetyczny wykaz uczestników poszczególnych konkursów.
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI USTALAJĄ KONFERANSJERZY PO UPRZEDNIEJ REJESTRACJI w dniu występu.
Nazwisko i imię/
nazwa grupy śpiewaczej
Miejscowość Województwo Konkurs Kategoria wiekowa
Adamek Julianna Pewel Wielka śląskie gawędziarzy dorosła
Chudziak Władysława Kolonia Zawieprzyce lubelskie gawędziarzy dorosła
Dunat Anna Pewel Wielka śląskie śpiewaków dorosła
Gigoń Szymon Zawoja małopolskie gawędziarzy dorosła
Gocał Jakub Poronin małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Górkiewicz Stanisława Bukowina Tatrzańska małopolskie instrumentalistów dorosła
Grupa śpiewacza
HAJDUKI” – mieszana
Łapsze Wyżne małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza „JURKOWIANIE” – męska Jurków małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza „JURKOWIANIE” – żeńska Jurków małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
MALI GNIEWNIANIE” – dziewczęca
Tryńcza podkarpackie grup śpiewaczych dziecięca
Grupa śpiewacza „PODRZEWIANKA” – żeńska Podrzewie wielkopolskie grup śpiewaczych dorosła
Gryniuk Emilia Sielec lubelskie śpiewaków dorosła
Gubała Stanisław Poronin małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Hutyra Jadwiga Rycerka Dolna śląskie gawędziarzy dorosła
Karpiel Krzysztof Poronin małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Knobel Adam Laski lubuskie instrumentalistów dorosła
Knobel Kamil Laski lubuskie instrumentalistów dorosła
Kocik Karolina Poznań wielkopolskie instrumentalistów dorosła
Kokoszka Grzegorz Jurków małopolskie drużbów dorosła
Kozak Mikołaj Śmigiel wielkopolskie śpiewaków młodzieżowa
Malacina Jakub Poronin małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Marcinek Kazimierz Nockowa podkarpackie instrumentalistów dorosła
Młynarczyk Elżbieta Brudzów świętokrzyskie śpiewaków dorosła
Olchawa Nicola Stadła małopolskie gawędziarzy dziecięca
Porębny Stanisław Tryńcza podkarpackie instrumentalistów dorosła
Rydzik Anna Grodzisko Dolne podkarpackie instrumentalistów młodzieżowa
Smaciarz Paweł Niedźwiedź małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Sokół Zofia Tryńcza podkarpackie śpiewaków dorosła
Sordyl Zofia Korbielów śląskie gawędziarzy dorosła
Witas Katarzyna Sopotnia Wielka śląskie instrumentalistów dziecięca
Wolski Szymon Jurgów małopolskie gawędziarzy dziecięca
Żurek Kacper Czacz wielkopolskie instrumentalistów młodzieżowa
NIEDZIELA – 12 SIERPNIA 2018
BLOK od 15.00
Alfabetyczny wykaz uczestników poszczególnych konkursów.
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI USTALAJĄ KONFERANSJERZY PO UPRZEDNIEJ REJESTRACJI w dniu występu.
Nazwisko i imię/
nazwa grupy śpiewaczej
Miejscowość Województwo Konkurs Kategoria wiekowa
Biały Lidia Anna Świlcza podkarpackie śpiewaków dorosła
Błachut Lidia Łapsze Niżne małopolskie śpiewaków dorosła
Brzyzek Emil Krempachy małopolskie gawędziarzy dorosła
Budz Bartłomiej Trybsz małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Dębska Maria Rudno małopolskie śpiewaków dorosła
Drelich Maria Kamień podkarpackie gawędziarzy dorosła
Dudek Monika Tenczynek małopolskie śpiewaków dorosła
Grupa śpiewacza „BABIOGÓRZANIE POLANA MAKOWSKA Maków Podhalański małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza „KORCZYNA Korczyna podkarpackie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza „KURPIOWSKI ZESPÓŁ ŚPIEWACZY ZE ZBÓJNEJ Zbójna podlaskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
RABIAŃSKO ŚLEBODA
Raba Wyżna małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Janczy Katarzyna Sromowce Wyżne małopolskie gawędziarzy dziecięca
Kobylarczyk Mateusz Szlembark małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Kosobucka Barbara Zalas małopolskie gawędziarzy dorosła
Kowalczyk Ewa Radojewice kujawsko-pomorskie śpiewaków dorosła
Kukuc Sławomir Zakopane małopolskie instrumentalistów dorosła
Laskowska Aleksandra Inowrocław kujawsko-pomorskie gawędziarzy dorosła
Lassak Kazimierz Kraków małopolskie starostów weselnych dorosła
Nowobilska Karolina Białka Tatrzańska /Chicago małopolskie śpiewaków dorosła
Pawlikowska Janina Gliczarów Górny małopolskie gawędziarzy dorosła
Piaścik Eugeniusz Dębniki podlaskie instrumentalistów dorosła
Piątek Marek Sromowce Niżne małopolskie śpiewaków dorosła
Szabla Grzegorz Naszacowice małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Szczecina Maciej Zakopane małopolskie instrumentalistów dorosła

 


 

PONIEDZIAŁEK
13 SIERPNIA 2018
BLOK od 10.00
Alfabetyczny wykaz uczestników poszczególnych konkursów.
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI USTALAJĄ KONFERANSJERZY PO UPRZEDNIEJ REJESTRACJI w dniu występu.
Nazwisko i imię/
nazwa grupy śpiewaczej
Miejscowość Województwo Konkurs Kategoria wiekowa
Bryja Natalia Łapsze Niżne małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Budz Andrzej Dębno małopolskie instrumentalistów dorosła
Chorążak Barbara Uherce Mineralne podkarpackie śpiewaków dorosła
Drożniak Ewa Maszków małopolskie gawędziarzy dorosła
Fic Sylwester Łapsze Niżne małopolskie instrumentalistów dorosła
Ficek Łukasz Skawica małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Giemzik Mateusz Zagorzyn małopolskie gawędziarzy dziecięca
Grupa śpiewacza
CIEŚLICA” – żeńska
Zawoja małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
GÓRNIANECKI” – żeńska
Górno świętokrzyskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
JUZYNA” – żeńska
Zawoja małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza
KGW ZAWOJANKI” – żeńska
Zawoja małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
MALI MIĘTUSIANIE” – dziewczęca
Ciche małopolskie grup śpiewaczych dziecięca
Grupa śpiewacza
MIĘTUSIANIE” – żeńska
Ciche małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza
SIEDLISZCZANKI” – żeńska
Siedliska Pierwsze lubelskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
SWAŃKI” – żeńska
Wyryki lubelskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
ZBÓJNIK” – żeńska
Skawica małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
ZBÓJNIK” – żeńska
Skawica małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Jochymek Bartłomiej Łętownia małopolskie śpiewaków dziecięca
Komasara Marta Celiny małopolskie śpiewaków dorosła
Kopera Eugeniusz Brzyska podkarpackie instrumentalistów dorosła
Król Jakub Białkowice łódzkie śpiewaków dorosła
Kruźlak Natalia Jachówka małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Kuśnierek Krzysztof Kościan wielkopolskie instrumentalistów dorosła
Michałek Zofia Dobra małopolskie gawędziarzy dorosła
Najduch Adrian Zagorzyn małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Nowak Weronika Moszczenica łódzkie śpiewaków młodzieżowa
Polak Sabina Sucha Beskidzka małopolskie śpiewaków młodzieżowa
Ptaszek Stanisław Pasierbiec Limanowa gawędziarzy dorosła
Spyrka Łukasz Zawoja małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Stopa Anna Osielec małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Stopa Irena Jordanów małopolskie gawędziarzy dorosła
Tokarz Dorota Nowy Sącz małopolskie śpiewaków dorosła
PONIEDZIAŁEK
13 SIERPNIA 2018
BLOK od 15.00
Alfabetyczny wykaz uczestników poszczególnych konkursów.
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI USTALAJĄ KONFERANSJERZY PO UPRZEDNIEJ REJESTRACJI w dniu występu.
Nazwisko i imię/
nazwa grupy śpiewaczej
Miejscowość Województwo Konkurs Kategoria wiekowa
Adamczyk Dorota Szaflary małopolskie śpiewaków dorosła
Bielin Jadwiga Knurów małopolskie gawędziarzy dorosła
Chodoń Katarzyna Kraków małopolskie śpiewaków dorosła
Ciszek Izabela Szaflary małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Dłubacz Paweł Ochotnica Górna małopolskie instrumentalistów dziecięca
Gierlicki Witold Gąsówka podkarpackie instrumentalistów dorosła
Grupa śpiewacza
ŁEM-MY” – mieszana
Komańcza podkarpackie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
MALI HORKLOWIANIE” – dziewczęca
Harklowa małopolskie grup śpiewaczych dziecięca
Grupa śpiewacza „MAŁOLIPNICKA RODZINA KOPLINGA” – żeńska Lipnica Mała małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza
SPOD GORCA” – żeńska
Ochotnica Górna małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza
ŚWARNI ŁOJCE” – żeńska
Sadek-Kostrza małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grychta Kinga Nowy Dwór wielkopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Kapera Rafał Krasne Lasocice małopolskie instrumentalistów dorosła
Kapołka Józef Łapsze Niżne małopolskie śpiewaków dorosła
Karkoszka Eugeniusz Lipnica Wielka małopolskie instrumentalistów dorosła
Kierecki Dominik Siedlec wielkopolskie instrumentalistów dziecięca
Król Daria Podszkle małopolskie śpiewaków młodzieżowa
Lorek Jan Brzezna małopolskie gawędziarzy dorosła
Majerczyk Jan Franciszek Chabówka małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Molenda Daniel Zbąszyń wielkopolskie instrumentalistów dorosła
Możdżeń Kamila Zubrzyca Górna małopolskie gawędziarzy dziecięca
Olesiński Artur Lipnica Mała małopolskie instrumentalistów dziecięca
Piątek Łukasz Zbąszyń wielkopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Rusnak Gabriela Jurgów małopolskie śpiewaków młodzieżowa
Rynkiewicz Jarosław Przerośl podlaskie gawędziarzy dorosła
Smreczak Jan Ochotnica Górna małopolskie instrumentalistów dziecięca
Smyka Gabriela Wrocanka podkarpackie instrumentalistów młodzieżowa
Solawa Stefania Zubrzyca Górna małopolskie śpiewaków dorosła
Stec Daniel Lipnica Mała małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Stękała Krystyna Ciche małopolskie gawędziarzy dorosła
Śliwa Weronika Przyprostynia wielkopolskie instrumentalistów młodzieżowa

 


 

WTOREK
14 SIERPNIA 2018
BLOK od 10.00
Alfabetyczny wykaz uczestników poszczególnych konkursów.
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI USTALAJĄ KONFERANSJERZY PO UPRZEDNIEJ REJESTRACJI w dniu występu.
Nazwisko i imię/
nazwa grupy śpiewaczej
Miejscowość Województwo Konkurs Kategoria wiekowa
Adamczyk Zdzisław Niegowa śląskie gawędziarzy dorosła
Bizub Karolina Czarna Góra małopolskie śpiewaków młodzieżowa
Cichoń Marcin Lubatowa podkarpackie śpiewaków dorosła
Czyszczoń Adam Rdzawka małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Deś Stanisław Jastrzębia małopolskie śpiewaków dorosła
Dudas Eliza Frydman małopolskie instrumentalistów dziecięca
Freus Jadwiga Siemkowice łódzkie gawędziarzy dorosła
Gąsior Irena Nowa Słupia świętokrzyskie śpiewaków dorosła
Gluza Antoni Szczyrk śląskie instrumentalistów dorosła
Gluza Rafał Szczyrk śląskie instrumentalistów dorosła
Grupa śpiewacza
BLINOWIANKI” – żeńska
Polichna Czwarta lubelskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
KIYRPECKI” – żeńska
Łącko małopolskie grup śpiewaczych dziecięca
Grupa śpiewacza
KIYRPECKI” – żeńska
Łącko małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza
TATRY” – dziewczęca
Ratułów małopolskie grup śpiewaczych dziecięca
Grupa śpiewacza
TATRY” – żeńska
Ratułów małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Gut-Mostowy Andrzej Zakopane małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Hołda Antoni Kąśna Górna małopolskie instrumentalistów dorosła
Kubik Jan Krościenko n/D małopolskie instrumentalistów dorosła
Kurowska Anna Szczyrk śląskie instrumentalistów dziecięca
Kurowska Weronika Szczyrk śląskie instrumentalistów młodzieżowa
Mrugała Krystian Ciche małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Mrugała Rafał Ciche małopolskie gawędziarzy dorosła
Niesyt Józef Jasienica śląskie starostów weselnych dorosła
Olszak Patrycja Mokra Wieś małopolskie śpiewaków dorosła
Pitoniak Stefan Zdiar Słowacja gawędziarzy dorosła
Polak Dominik Juszczyn małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Solarska Aleksandra Baranów Sandomierski podkarpackie śpiewaków młodzieżowa
Sroczyńska Barbara Padew Narodowa podkarpackie gawędziarzy dorosła
Turza Janusz Bukowina Tatrzańska małopolskie instrumentalistów dorosła
Wacław Bartłomiej Czarna Góra małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Waląg Krzysztof Juszczyn małopolskie instrumentalistów dziecięca
Wielgus Tadeusz Nowy Sącz małopolskie gawędziarzy dorosła
Wydro Zofia Baranów Sandomierski podkarpackie śpiewaków dorosła
WTOREK
14 SIERPNIA 2018
BLOK od 15.00
Alfabetyczny wykaz uczestników poszczególnych konkursów.
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI USTALAJĄ KONFERANSJERZY PO UPRZEDNIEJ REJESTRACJI w dniu występu.
Nazwisko i imię/
nazwa grupy śpiewaczej
Miejscowość Województwo Konkurs Kategoria wiekowa
Balewicz Magdalena Mikołajewo podlaskie śpiewaków dorosła
Biegun Julia Łapsze Wyżne małopolskie śpiewaków dorosła
Chmiel Janina Wólka Ratajska lubelskie śpiewaków dorosła
Chowaniec Gabriela Bukowina Tatrzańska małopolskie śpiewaków młodzieżowa
Ciechowicz Zbigniew Rdzów mazowieckie instrumentalistów dorosła
Dziurka Magdalena Jurgów małopolskie instrumentalistów dorosła
Gawlik Janina Szczawnica małopolskie śpiewaków dorosła
Gorlicka Patrycja Maniowy małopolskie śpiewaków młodzieżowa
Grupa śpiewacza
CYRWONE KOROLE” – żeńska
Kamienica małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
DUNAJEC” – żeńska
Niedzica małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza
MALI WIYRCHOWIANIE” – żeńska
Bukowina Tatrzańska małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza „PODEGRODZCY CHŁOPCY” – męska Podegrodzie małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza
SKRZYDLANIE” – męska
Janowice małopolskie grup śpiewaczych dorosła
Grupa śpiewacza „ZESPÓŁ IM. KLIMKA BACHLEDY”  – żeńska Zakopane małopolskie grup śpiewaczych młodzieżowa
Grupa śpiewacza
ZIEMIA MIRZECKA” – żeńska
Mirzec świętokrzyskie grup śpiewaczych dorosła
Kocerba Adam Działoszyce świętokrzyskie instrumentalistów dorosła
Kozielec Silvia Stare Bystre/Chicago małopolskie instrumentalistów dorosła
Kozłowska Zuzanna Augustów podlaskie śpiewaków dorosła
Majerczyk Julia Bukowina Tatrzańska małopolskie gawędziarzy dorosła
Marszał Henryk Przewrotne podkarpackie instrumentalistów dorosła
Matys Małgorzata Białka Tatrzańska małopolskie śpiewaków dorosła
Matys Michał Białka Tatrzańska małopolskie gawędziarzy dorosła
Milaniak Maria Niedzica małopolskie gawędziarzy młodzieżowa
Owczarek Lech Doruchów wielkopolskie śpiewaków dorosła
Pierwoła Mariola Niedzica małopolskie śpiewaków młodzieżowa
Pytace (Buła Mateusz i Piotr Bobak) Łopuszna małopolskie pytacy dorosła
Rudnicki Patryk Lipnica Wielka małopolskie gawędziarzy dorosła
Sołtys Wojciech Jurgów małopolskie śpiewaków dorosła
Szwala Jakub Wierchomla Mała małopolskie instrumentalistów dziecięca
Świstak Weronika Libiąż małopolskie instrumentalistów młodzieżowa
Wiśniewski Zygmunt Ćmisk-Wyrowce świętokrzyskie gawędziarzy dorosła